HAKKIMIZDA

Expert Asansör başta Antakya ( Hatay ) olmak uzere; Türkiye'nin sektöründe bir dünya markası olmayı hedefleyen ve deneyimli kadrosuyla da montaj hizmetinin ötesinde, Avrupa standartlarında üretim ve servis hizmetlerini kendi bünyesinde yapılandırmayı amaç edinmiş bir mühendislik firmasıdır.Şirket kurucularının, asansör sektörü konusunda uzun yıllardır deneyimli Elektrik -Elektronik Mühendisi (İlyas FIRINCIOĞULLARI) ve Makina Mühendisi (Nevzat YILDIRIM) tarafından kurulmuş olması , sektöre büyük kazanımlar sağlamaktadır.

EXPERT MÜHENDİSLİK,
  •  Her çeşit Asansör ve Engelli Platform Montaj Hizmetleri,
  • Asansör Revizyon Hizmetleri,
  • Asansör Bakım ve Arıza Hizmetleri,
  • Mühendislik Hizmetleri (Proje Hizmeti, Son Kontrol ve Teknik Dosya),
  • Kesintisiz Güç Kaynağı(UPS) Satış ve Servis Hizmetleri,
  • Jenaratör Satış ve Servis Hizmetleri ile faaliyetlerini gerçekleştirmektedir.

       Firmamız ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sertifikası ve CE Belgeli olmakla beraber, bu doğrultuda her türlü asansör projelendirme, montaj, bakım- onarım ve revizyon faaliyetlerini sürdürmektedir. Kaliteli ve teknik hizmet anlayışını ilke edinmiş firmamız,asansör projelendirme ve montaj faaliyetlerini 2014/33 EU Asansör yönetmeliğini ve Elektrikli ve Hidrolik Asansörler için TS EN/81-20  standartlarını kullanarak yapmaktadır.

Bununla beraber Kesintisiz Güç Kaynağı (UPS) ; Satış ve Satış sonrası hizmetlerimizde müşteri memnuniyetini garanti etmekteyiz. 

 

 

 

 

 


© 2016 Expert Asansör Mühendislik